• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login


Чи включається до доходу ЮО - платника ЄП третьої групи відшкодована орендарем сума комунальних платежів?

Як зазначив начальник Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області А.Кобільник, що згідно з п. 183.18 ст.183 Податкового кодексу України особі, що реєструється як платник ПДВ, присвоюється індивідуальний податковий номер, який використовується для сплати ПДВ. Нормами п.п.2 п.1.6 розділу І...

Читати повний текст публікації на сайті - MediaStar