• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Освіта та дослідження

9 листопада 2018 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус відбувся День міжнародної мобільності для організацій.

13 листопада 2018 р. у м. Львові відбулася презентація Програми ЄС Еразмус за її ключовими напрями діяльності КА1, КА2, Жан Моне.

Каразіна за участю молодіжної організації «Платформа Публічної Дипломатії». Громадський простір

Книга-вікторина, рекомендації вчителям, захоплююче відео зібрали для вас пять ресурсів, які допоможуть цікаво розповісти про ЄС дітям. Книга-вікторина Європа для дітей: Тремоло та його європейська місія Gurt.org.ua

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету: ZARAZ.INFO

8 листопада в Сумському державному університеті відбулося засідання Ради із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти.

21-23 листопада в Києві відбувся Міжнародний форум “Innovation Market”.

Вітаємо заклади вищої освіти України з перемогою проектів з Міжнародної кредитної мобільності в конкурсі 2018 р.

16 проектів наразі координуються українськими організаціями, а торік їх було 9. ПедПресса

21 вересня 2018 р. Конфедерація роботодавців України за підтримки Інституту професійних кваліфікацій провели круглий стіл «Вища освіта в Україні: рушійна сила позитивних змін в країні чи...?».

У рамках презентації в НМАУ ім. П.І. Чайковського програми ЄС «Еразмус » 4 жовтня 201 8 р. відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія) Естебаном ВАЛЬВЕРДЕ КОРРАЛЄСОМ та координатором Національного Еразмус офісу в Україні (Проект ЄС) Світланою ШИТІКОВОЮ.

Освітня платформа GoFundEd вперше взяла участь в конкурсі і опинилася серед фіналістів. Na chasi

Вітаємо 11 організацій з України з перемогою як координаторів проектів Еразмус Розвиток потенціалу молоді, особливо команду Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

26 вересня 2018 р. у м. Хмельницькому відбулася Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус .

Проекти з розвитку потенціалу вимагають участі трьох організацій з трьох різних країн. Pr.meta.ua

У рамках створення Європейського освітнього простору до 2025 року Єврокомісія запропонувала створити в ЄС Європейські Університети. Громадський простір

10 жовтня 2018 р. розпочався триденний тренінг ‘Європейська політика згуртування для України’, учасниками якого є студенти Національного Педагогічного університету імені М.Драгоманова (НПДУ) та Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ).

наступна(Ctrl →)