• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Освіта та дослідження

Вітаємо заклади вищої освіти України з перемогою проектів з Міжнародної кредитної мобільності в конкурсі 2018 р.

16 проектів наразі координуються українськими організаціями, а торік їх було 9. ПедПресса

21 вересня 2018 р. Конфедерація роботодавців України за підтримки Інституту професійних кваліфікацій провели круглий стіл «Вища освіта в Україні: рушійна сила позитивних змін в країні чи...?».

У рамках презентації в НМАУ ім. П.І. Чайковського програми ЄС «Еразмус » 4 жовтня 201 8 р. відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія) Естебаном ВАЛЬВЕРДЕ КОРРАЛЄСОМ та координатором Національного Еразмус офісу в Україні (Проект ЄС) Світланою ШИТІКОВОЮ.

Освітня платформа GoFundEd вперше взяла участь в конкурсі і опинилася серед фіналістів. Na chasi

10 жовтня 2018 р. розпочався триденний тренінг ‘Європейська політика згуртування для України’, учасниками якого є студенти Національного Педагогічного університету імені М.Драгоманова (НПДУ) та Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ).

Участь у заходах безкоштовна за попередньої... Новини Полтавщини

У 2016 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка приєднався до Програми Європейського Союзу Еразмус в плані викладацького обміну, обміну по стажуванню викладачів та обміну студентами.

Хюґ Мінґареллі, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; ПедПресса

В рамках проекту фундації «Відкрите суспільство» «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» 1-го жовтня Молоді європейські посли - учасники ініціативи Європейського Союзу «Молодь європейських сусідів», яка об'єднує молодих активістів з країн Східної Європи та ЄС для взаємодії та встановлення сталих зв'язків з метою обміну досвідом та ідеями, провели в Чернігові цілу низку заходів. Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вітаємо 11 організацій з України з перемогою як координаторів проектів Еразмус Розвиток потенціалу молоді, особливо команду Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

26 вересня 2018 р. у м. Хмельницькому відбулася Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус .

Проекти з розвитку потенціалу вимагають участі трьох організацій з трьох різних країн. Pr.meta.ua

У рамках створення Європейського освітнього простору до 2025 року Єврокомісія запропонувала створити в ЄС Європейські Університети. Громадський простір

Патрульні завітали до університету на День кар

Події Сьогодні в Ужгородському національному університеті пройшов День кар'єри Європейського Союзу. Розповіли студентам про умови набору й основні аспекти роботи в патрульній поліції. Zaholovok

Команда Новокаховської СЗОШ №8 у проекті «Модель Міжнародного кримінального суду 2018»

Проект реалізується в рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ наступними організаціями: The Kreisau-Initiativee. Нова Каховка Online

Пояснює комісар ЄС з питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган. Біла хата

У Львові презентували інтерактивний мобільний освітній центр

У суботу, 15 вересня, на території Українського католицького університету презентували мобільний освітній центр. Щоденний Львів

наступна(Ctrl →)