• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

буковинці

В уряді розглядають різні сценарії розвитку ситуації з курсом валют. В уряді розглядають різні сценарії розвитку ситуації з курсом валют. Найбільш вірогідний – поступове посилення гривні та відповідне падіння курсу іноземних валют щодо гривні. Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов заявив… 24 канал

Прем

Негативно подорожчання нацвалюти впливає на експортерів та бюджет, зазначив він. Очевидно, що вже в перших місяцях ми отримаємо новий макропрогноз. Зміцнення курсу гривні відображає попит на національну валюту, що має як свої плюси, так і мінуси Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в… Еспресо TV

Чому впав курс долара

Доларів на ринку стає більше, тому і курс знижується. Бюджет України на 2019-й розробляли з урахуванням курсу долара в 27 грн. Водночас сам Гончарук ще нещодавно заявляв, що від низької вартості валюти "є свої плюси і мінуси". Реально ж уряд домігся:У 2018 році іноземці купили українські облігації… Бизнес UA

Закарпатські депутати заявляють про збитки в деревообробній галузі області. Закарпатські депутати заявляють про збитки в деревообробній галузі області. Деревообробні підприємства на Закарпатті несуть збитки через падіння курсу долара та здешевлення лісосировини в ЄС. Закарпаття онлайн

Націнка на "тінь"

Зворотна ситуація з бензином і дизпаливом. У грудні тема цін на нафтопродукти знову вийшла на поверхню. Сталося це завдяки добре засвоєному споживачами правилу: вартість палива прямо залежить від курсу долара. Цю закономірність водії добре завчили з 2013 р., коли долар зміцнювався, а бензин і… Зеркало недели (газета)

5 причин, які обвалюють курс долара в Україні

Долара на ринку стає більше, тому і курс знижується. У 2018 році іноземці купили українські облігації на трохи більше, ніж 6 млрд грн. Тоді це здавалося багато. Зараз же вони дали в борг уже 106 млрд. Це абсолютний рекорд. Як це відбувається? Наприклад, у європейського фонду є "вільні" $... Бизнес UA

Експерт спрогнозував, що буде з курсом долара після свят

Треба вийти на профіцит бюджету, тоді гривня буде стабільна, вважає Соскін. У грудні і січні, якщо нічого екстремального не відбудеться, ситуація буде приблизно такою ж, як сьогодні, і гривня зміцнюватиметься, вважає експерт. Багато економістів говорили, що до кінця року долар щодо гривні… Франківчани

Курс НБУ: гривня стабільна

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 18 листопада, на рівні 24,2201 грн/долар , гривня зміцнилася ще на дві копійки порівняно з попереднім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: тренд зміцнення нацвалюти продовжується

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 15 листопада, на рівні 24,2449 грн/долар , гривня зміцнилася на 7 копійок порівняно з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс Нацбанку: гривня продовжує зміцнюватися

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 14 листопада, на рівні 24, 3155 грн/долар , гривня зміцнилася на 15 копійку у порівнянні з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс Нацбанку: євро опустилося нижче 27 гривень

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 13 листопада, на рівні 24,4618 грн/долар , гривня подорожчала на 5 копійку у порівнянні з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня стабільна

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 12 листопада, на рівні 24,5110 грн/долар , гривня подешевшала на 1 копійку у порівнянні із попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня порівняно стабільна

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 11 листопада, на рівні 24,5018 грн/долар , гривня зміцнилася на 1 копійку у порівнянні із попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня зміцнилася по відношенню до всіх основних валют

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 8 листопада, на рівні 24,5158 грн/долар , гривня зміцнилася на 14 копійок в порівнянні з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує зміцнюватися

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 7 листопада, на рівні 24,6576 грн/долар , гривня зміцнилася на 6 копійок в порівнянні з попереднім робочим днем… Зеркало недели (газета)

У проект держбюджету-2020 закладено курс 27,5 гривень за долар

Раніше Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Уряд планує поступове знецінення гривні. Проект закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік", який Кабмін доопрацював і підготував до другого читання у Верховну Раду, побудований з… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня трохи зміцнилася

Раніше Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 6 листопада, на рівні 24,7194 грн/долар , гривня зміцнилася на 8 копійок порівняно з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Кабмін в проекті держбюджету-2020 істотно збільшив доходи і витрати

Раніше Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект закону про державний бюджет на 2020 рік. Кабінет міністрів України при доопрацюванні проекту закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік" до другого читання збільшив витрати на 15 млрд грн – до 1195,3 млрд грн. Про це… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня трохи подешевшала

Раніше Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Долар подорожчав на шість копійок. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 5 листопада, на рівні 24,7980 грн/долар , гривня подешевшала на 6… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує зміцнюватися

Раніше Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 4 листопада, на рівні 24,7381 грн/долар , гривня зміцнилася на 8 копійок порівняно з попереднім… Зеркало недели (газета)