• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

валюта

Офіційна гривня продовжує зміцнюватися

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на середу, 23 жовтня, на рівні 24, 8446  грн/долар, гривня подорожчала на 13… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня трохи подорожчала

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на вівторок, 22 жовтня, на рівні 2 4,9751  грн/долар, гривня подорожчала на 6… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня суттєво подешевшала

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на понеділок, 21 жовтня, на рівні 25,0350 грн/долар, гривня подешевшала на 30… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня подорожчала по відношенню до долара, але подешевшала до євро

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на п'ятницю, 18 жовтня, на рівні 24, 7338  грн/долар, гривня подорожчала на 10… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 16 жовтня, на рівні 24, 7857  грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня порівняно стабільна

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 15 жовтня, на рівні 24,53 80  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня в черговий раз подорожчала

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 11 жовтня, на рівні 24,5305  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову піднялася в ціні

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 9 жовтня, на рівні 24,7070 грн/долар, гривня подорожчала на 16… Зеркало недели (газета)

что средства в объеме до €70 млн в местной «ПроКредит Банк» - эквивалент €20 млн, Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) совместно с Европейским Союзом открывает новую программу финансирования малого и среднего бизнеса в Украине в объеме €120 млн. Отмечается, что средства в объеме до €70… Журналіст

ЕБРР и Евросоюз дают €70 миллионов на поддержку бизнеса в Украине

Кредитные средства будут предоставляться через три коммерческих банка Райффайзен банк Аваль, ПроКредит банк и ОТП банк. Соответствующее соглашение о финансировании МСБ на 70 млн евро между Европейским банком реконструкции и развития и банками-партнерами подписано в представительстве ЕБРР в Украине… dnews.dn.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та ЄС надають 70 млн євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Угоду з банками-партнерами підписано в представництві ЄБРР в Україні. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та ЄС надають 70 млн євро на розвиток малого та… UATV

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 8 жовтня, на рівні 24,8675 грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня розпочала тиждень зі зміцнення

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 7 жовтня, на рівні 24,6118 грн/долар, нацвалюта зміцніла на 26… Зеркало недели (газета)

Глава НБУ пояснив коливання курсу нацвалюти

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Коливання курсу гривні – це нормально, тобто це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України . Про це заявив голова НБУ Яків Смолій на спільному брифінгу з прем'єр-міністром… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує дешевшати

Гривня по відношенню до долара знецінилася ще на дві копійки. Гривня по відношенню до долара знецінилася ще на дві копійки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 4 жовтня, на рівні 24,8771 грн/долар, гривня ослабла на 2 копійки в порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Нацбанк цього тижня продав $ 200 млн для згладжування коливань курсу

"Макрофінансова ситуація в Україні є досить стійкою. Інтервенції Національного банку України з продажу валют на цьому тижні склали $ 200 млн для згладжування тимчасових коливань курсу, причинами яких були, насамперед, психологічні фактори. Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову дорожчає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 30 вересня, на рівні 24,0828 грн/долар, нацвалюта зміцніла на десять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1869 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня почала дешевшати

Нагадаємо, курс гривні б'є рекорди по зміцненню. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 27 вересня, на рівні 24,1869 грн/долар, гривня знецінилася на шість копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1201 грн/долар у четвер, 26 вересня). Курс євро… Зеркало недели (газета)

У бізнес-асоціації очікують курс долара по 28 гривень

Водночас компанії стали менше розраховувати на розширення свого штату. Одна з провідних бізнес-асоціацій України — Європейська бізнес-асоціація (EBA) — закладає у прогнози на наступний рік середній курс долара на рівні 28 гривень за 1 долар. Про це повідомила виконавчий директор асоціації Анна… Бизнес UA

наступна(Ctrl →)