• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

вигул

Курс Нацбанку: нацвалюта несуттєво просіла

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на середу, 15 січня, на рівні 2 4,0257 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 10… Зеркало недели (газета)

Головна валюта Євросоюзу також зберегла свої позиції щодо гривні. Від початку 2020 року валюта почала дорожчати. На понеділок, 13 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві валюти не змінилися у ціні. Національний банк України… 24 канал

Курс НБУ: гривня знову взяла курс на зміцнення

В МВФ пояснюють зміцнення гривні підвищенням попиту на національні облігації , переказами коштів від українців, які перебувають на заробітках, а також рекордними врожаями. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 10 січня, на рівні 2 4,119 … Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня трохи подешевшала

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на четвер, 9 січня, на рівні 23, 8345 грн/долар , гривня подешевшала до долара на 16 копійок (23,6785грн/долар в… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня суттєво подешевшала

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на понеділок, 21 жовтня, на рівні 25,0350 грн/долар, гривня подешевшала на 30… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня подорожчала по відношенню до долара, але подешевшала до євро

Середній курс долара в проекті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на п'ятницю, 18 жовтня, на рівні 24, 7338  грн/долар, гривня подорожчала на 10… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня продовжує дешевшати по відношенню до основних іноземних валют

Середній курс долара в проєкті держбюджету на 2020 рік не закладено , але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 грн/долар. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний  курс гривні до долара на четвер, 17 жовтня, на рівні 24,8352  грн/долар, гривня подешевшала на 5… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 16 жовтня, на рівні 24, 7857  грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня порівняно стабільна

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 15 жовтня, на рівні 24,53 80  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня в черговий раз подорожчала

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 11 жовтня, на рівні 24,5305  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову піднялася в ціні

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 9 жовтня, на рівні 24,7070 грн/долар, гривня подорожчала на 16… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 8 жовтня, на рівні 24,8675 грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

The post Глава НБУ прокоментував валютні коливання appeared first on Рубрика. Коливання курсу гривні, яке спостерігається останнім часом, є закономірним процесом, враховуючи політику гнучкого курсоутворення, що проводиться Нацбанком Про це під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Олексієм… Рубрика

Тренд на знецінення гривні зберігається

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 3 жовтня, на рівні 24,8597  грн/долар, гривня ослабла на 30 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,5553 грн/долар у вівторок, 2… Зеркало недели (газета)

НКРЕКП опублікувала проект попереднього рішення про сертифікацію "Укренерго як оператора

Нагадаємо, НКРЕКП знизила тариф на послуги "Укренерго". Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опублікувала проект попереднього рішення про сертифікацію "Укренерго" як оператора системи передачі, що є вимогою закону про ринок електроенергії… Unn.com.ua

Тренд на зміцнення гривні змінився трендом на знецінення

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 2 жовтня, на рівні 24,5553 грн/долар, нацвалюта заслабла на 36 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1974 грн/долар у вівторок, 1… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову дешевшає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 1 жовтня, на рівні 24,1974 грн/долар, гривня подешевшала на одинадцять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,0828 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову дорожчає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 30 вересня, на рівні 24,0828 грн/долар, нацвалюта зміцніла на десять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1869 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня почала дешевшати

Нагадаємо, курс гривні б'є рекорди по зміцненню. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 27 вересня, на рівні 24,1869 грн/долар, гривня знецінилася на шість копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1201 грн/долар у четвер, 26 вересня). Курс євро… Зеркало недели (газета)

Обидві світові валюти вкотре втратили в ціні щодо українських грошей. Головна валюта Європейського Союзу втратить у ціні більше - 15 копійок. На четвер, 26 вересня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві світові валюти вкотре втратили в… 24 канал

(← Ctrl)попередня
наступна(Ctrl →)