• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

долар

Кабмін поліпшив прогноз курсу валют на 2020 рік

Оновлений макроекономічний прогноз включає коригування показників за валютним курсом. Оновлений макроекономічний прогноз включає коригування показників за валютним курсом. При цьому прогноз передбачає курс 27 грн/ $ 1 за консервативним сценарієм і 24,8 грн/ $ 1 за оптимістичним сценарієм. Про… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 16 жовтня, на рівні 24, 7857  грн/долар, гривня подешевшала на 25 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,5380 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня порівняно стабільна

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 15 жовтня, на рівні 24,53 80  грн/долар, гривня подорожчала на 17 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,5305… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня в черговий раз подорожчала

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 11 жовтня, на рівні 24,5305  грн/долар, гривня подорожчала на 17 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,7010 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня стабільна до основних іноземних валют

Нацвалюта не змінилася до долара, до євро здорожчала на дві копійки. Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову піднялася в ціні

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 9 жовтня, на рівні 24,7070 грн/долар, гривня подорожчала на 16 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,8675 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 8 жовтня, на рівні 24,8675 грн/долар, гривня подешевшала на 25 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,6118 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня розпочала тиждень зі зміцнення

… процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 7 жовтня, на рівні 24,6118 грн/долар, нацвалюта зміцніла на 26 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,8771 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Глава НБУ пояснив коливання курсу нацвалюти

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Коливання курсу гривні – це нормально, тобто це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України . Про це заявив голова НБУ Яків Смолій на спільному брифінгу з прем'єр-міністром… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує дешевшати

Гривня по відношенню до долара знецінилася ще на дві копійки. Зеркало недели (газета)

Тренд на знецінення гривні зберігається

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 3 жовтня, на рівні 24,8597  грн/долар, гривня ослабла на 30 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,5553 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Тренд на зміцнення гривні змінився трендом на знецінення

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 2 жовтня, на рівні 24,5553 грн/долар, нацвалюта заслабла на 36 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1974 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову дешевшає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 1 жовтня, на рівні 24,1974 грн/долар, гривня подешевшала на одинадцять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,0828… Зеркало недели (газета)

Водночас компанії стали менше розраховувати на розширення свого штату. Європейська бізнес-асоціація (EBA) закладає у прогнози на наступний рік середній курс долара на рівні 28 гривень за 1 долар Про це повідомила виконавча директорка асоціації Анна Дерев'янко під час представлення дослідження… Еспресо TV

Офіційна гривня знову дорожчає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 30 вересня, на рівні 24,0828 грн/долар, нацвалюта зміцніла на десять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1869… Зеркало недели (газета)

Заробітна плата збільшиться в середньому на 5-20% протягом всього 2020 року, а долар по 28

… в 2020 році повинні зрости для 90% працюючих громадян. При цьому розмір надбавки буде варіюватися в межах від 5% до 20%, за умови, що вартість долара в середньому триматиметься на рівні 28 грн. Новини Закарпаття

Курс НБУ: гривня почала дешевшати

Нагадаємо, курс гривні б'є рекорди по зміцненню. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 27 вересня, на рівні 24,1869 грн/долар, гривня знецінилася на шість копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1201… Зеркало недели (газета)

100 днів президентства Зеленського для економіки: цибуля, долар і ВВП

Прихильники президента приписують Зеленському ледь не цілющі для української економіки властивості: і рекордно дешевий за останні 4 роки долар, і. Еспресо TV

Регулятор не буде утримувати курс на поточних позначках - сходяться в думці експерти. Тому до вересня ми побачимо курс вище 26 гривень за долар. 24 канал

Долар по 30 гривень - МВФ дав прогноз

… гривні на найближчі роки. Міжнародний валютний фонд (МВФ), до переговорів з яким скоро повернеться Україна, оновив прогноз щодо курсу гривні до долара. Бизнес UA

наступна(Ctrl →)