• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

закони

Курс НБУ: гривня в черговий раз подешевшала

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Долар і євро подорожчали. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 31 січня, на рівні 24, 9196 грн/долар , гривня по відношенню до… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує дешевшати до основних іноземних валют

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на четвер, 30 січня, на рівні 24,8491 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 12 копійок… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня знову просіла по відношенню до долара і євро

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на середу, 29 січня, на рівні 24,7204 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 13 копійок… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня трохи просіла по відношенню до долара та євро

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на вівторок, 28 січня, на рівні 24,5984 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 26 копійок… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня істотно зміцнилася

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на понеділок, 27 січня, на рівні 24,3301 грн/долар , гривня по відношенню до долара зміцнилася на 19… Зеркало недели (газета)

"Укрпошта хоче надавати банківські послуги в селах

Народні депутати пропонують дозволити поштовому оператору виконувати банківські функції в сільській місцевості. Поштовий оператор містить 80% своїх відділень в населених пунктах, де банки не працюють. У парламенті знову спробують ухвалити законопроєкт про розширення фінансових послуг "Укрпошти",… Бизнес UA

Курс НБУ: гривня подорожчала до основних іноземних валют

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 24 січня, на рівні 24, 5212 грн/долар , гривня по відношенню до долара зміцнилася на 19… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня зміцнилася до долара та євро

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на четвер, 23 січня, на рівні 24, 331 грн/долар , гривня по відношенню до долара зміцнилася на вісім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня зміцнилася до долара, але подешевшала до євро

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на середу, 22 січня, на рівні 24,2586 грн/долар , гривня по відношенню до долара зміцнилася на сім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує потроху дешевшати

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на вівторок, 21 січня, на рівні 24,3257 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на сім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня знову просіла до основних іноземних валют

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на понеділок, 20 січня, на рівні 24, 2527 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 16… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня трохи просіла

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 17 січня, на рівні 2 4,0923 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 11… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня порівняно стабільна до основних іноземних валют

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на четвер, 16 січня, на рівні 2 3,9821 грн/долар , гривня по відношенню до долара зміцнилася на чотири… Зеркало недели (газета)

Курс Нацбанку: нацвалюта несуттєво просіла

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року курс гривні виріс в ціні найбільше в порівнянні з іншими валютами світу. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на середу, 15 січня, на рівні 2 4,0257 грн/долар , гривня по відношенню до долара подешевшала на 10… Зеркало недели (газета)

Курс Нацбанку: нацвалюта порівняно стабільна

В МВФ пояснюють зміцнення гривні підвищенням попиту на національні облігації , переказами коштів від українців, які перебувають на заробітках, а також рекордними врожаями. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на вівторок, 14 січня, на рівні 23,9275 … Зеркало недели (газета)

Курс Нацбанку: гривня продовжує зміцнюватися

В МВФ пояснюють зміцнення гривні підвищенням попиту на національні облігації , переказами коштів від українців, які перебувають на заробітках, а також рекордними врожаями. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на понеділок, 13 січня, на рівні 2 3,9677 … Зеркало недели (газета)

У 2020 році українці купили онлайн $ 1 млрд - НБУ

На платформи онлайн-банкінгу перейшло близько 7% операцій готівкового ринку. Приблизно таку ж кількість валюти було продано. У минулому році фізичні особи купили і продали онлайн приблизно $ 1 млрд. Про це повідомляє прес-служба Національного банку (НБУ). Регулятор зазначає, що скасування… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня знову взяла курс на зміцнення

В МВФ пояснюють зміцнення гривні підвищенням попиту на національні облігації , переказами коштів від українців, які перебувають на заробітках, а також рекордними врожаями. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 10 січня, на рівні 2 4,119 … Зеркало недели (газета)

З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів

Банк отримувача : Казначейство України (ЕАД) Нагадуємо, що 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів. Оновлені реквізити рахунків для зарахування судового збору та інших рахунків для зарахування надходжень до бюджетів при розгляді справ у судах, що… Протокол

Ми також будемо використовувати досвід нашої роботи на міжнародних ринках. Процесингова компанія УкрКарт почала трансформацію у співпраці з фінтех-командою Фінекспрес, в результаті чого отримає можливість вийти на іноземні ринки фінансових і технологічних послуг. Крім того, фінтех-команда планує… ICTV

(← Ctrl)попередня
наступна(Ctrl →)