• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

злоумышленница

У клубі «Виноградарі Прикарпаття» відбулася передноворічна дегустація ігристих вин. Гості не просто смакували, але послухали пізнавальну розповідь про походження ігристих вин. Василь Зварич Відома виноградарка Мирослава Романюк.   Під час дегустації.   Відходить той час, коли традиційний напій… Голос Украины (газета)

Потенціал виробництва біопалива в Україні величезний - експерт

І застосування біогазу замість природного газу може стати для держави прекрасним виходом. Україна має великі можливості з виробництва біологічного палива для енергосистеми держави – так, за підтримки держави можна виробляти біогаз для подальшого використання у газотранспортній системі країни, пише… Зеркало недели (газета)

Дивімося під ноги!

- потрібно закуповувати дороге обладнання з виробництва електроенергії (газопоршневу установку); Які ідеї просуває "біометановий законопроект" і як впровадження біогазу впливатиме на енергетику та економіку України? Одна з ідей "біометанового" законопроєкту, яка при впровадженні може серйозно… Зеркало недели (газета)

Розкажіть про стратегію позиціонування «Опілля» в сучасних ЗМІ?  Пиво – один з найдавніших напоїв, який виготовляло людство ще за часів стародавнього Шумеру. Згадки про пиво можна відшукати в  стародавніх літописах галлів, британців та скандинавів, а також у  найдавнішому українському епосі. У… Галицький кореспондент

«Пивоварня Опілля» - традиції, непідвладні часу

- Розкажіть про стратегію позиціонування Опілля в сучасних ЗМІ? Пиво один з найдавніших напоїв, який виготовляло людство ще за часів стародавнього Шумеру. Згадки про пиво можна відшукати в стародавніх літописах галлів, британців та скандинавів, а також у найдавнішому українському епосі. У… TeNews