• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

коефіцієнти

Перед зміною постачальника електроенергії споживач має завчасно попередити діючого електропостачальника. З 1 липня 2019 року в Україні запрацював новий ринок електроенергії, який ліквідував монополію обленерго на продаж енергоресурсу споживачам серед бізнесу. Електрика стала товаром, що продають за… 20 хвилин

Україна за підсумками тижня в єврокубкових матчах здобула чотири очки, але залишилася на десятій позиції в рейтингу коефіцієнтів Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА). Западная информационная корпорация

НАЗК запровадило нову систему перевірки е-декларацій

Нині за системою ЛАК за другою складовою опрацьовано 4 508 е-декларацій. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у рамках Меморандуму про взаєморозуміння з ЄС запровадило для повної перевірки електронних декларацій систему логічного та арифметичного контролю (ЛАК). Як повідомили… Голос Украины (газета)

Максимальний строк такої перевірки декларацій становить 90 календарних днів. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у рамках Меморандуму про взаєморозуміння з ЄС запровадило для повної перевірки електронних декларацій систему логічного та арифметичного контролю (ЛАК). Як… Голос Украины (газета)

Без обліку годі чекати на розрахунки

Асоціація газового ринку вважає необґрунтованим зниження Кабміном норми споживання газу населенням без лічильників. Звісно, успіхи на шляху до створення повноцінного ринку газу є, але недопрацювань з 2013-го (року ухвалення Закону "Про ринок природного газу") все ж більше.  І стосуються вони… Зеркало недели (газета)