• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

кушнір

Любителі активного відпочинку зможуть безплатно користуватися велотрасою завдовжки понад два кілометри. На знімку: старт велосипедистів на новій трасі біля Славського. Нова велотраса для екстремалів по горі Погар почала діяти поблизу Славського у гірському Сколівському районі. "Це один із… Голос Украины (газета)

Ще один позитивний відгук міжнародного рівня у ХДУ

Вінник, Херсонський державний університет успішно виконав усі завдання - за комп'ютерних наук, фізики та математики Наталія Кушнір висловила вдячність 25 вересня на факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету відбулася знакова та важлива подія –… Херсонщина за день

Олександр Кушнір підкреслив, що наразі Миколаївщина має багато прикладів успішної реалізації проектів спільно з іноземними партнерами. БлинКом

Введення інновацій дозволить цілодобово контролювати оперативну обстановку в місті. Голова Львівської облради Олександр Ганущин дав старт проекту створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові. Цей великий інфраструктурний проект впроваджується у рамках програми транскордонної… Голос Украины (газета)

Учасники АТО з Миколаївщини отримали грошові сертифікати на розвиток власної справи

Зазначимо, що у 2019 році на конкурс надійшло 28 проектів від учасників антитерористичної операції. 3 метою соціальної підтримки демобілізованих учасників АТО/ООС в Миколаївській області вже другий рік поспіль проводиться унікальний конкурс на отримання одноразової допомоги для відкриття власної… БлинКом

У липні служба зайнятості пропонувала 8,2 тис. робочих місць. Протягом цього року Львівська обласна служба зайнятості запропонувала майже 40 тисяч вакансій, за рахунок яких можна було працевлаштувати все доросле населення кількох райцентрів. Порівняно з минулим роком цифра зросла на… Голос Украины (газета)

У Львові Центр підтримки підприємництва відкрили у приміщенні міської ратуші: так почався перший робочий день. На знімках. У Львові Центр підтримки підприємництва відкрили у приміщенні міської ратуші: так почався перший робочий день. Львівська міськрада за сприяння польських партнерів у рамках… Голос Украины (газета)

Індивідуальний тепловий пункт у житловому будинку у Львові. Індивідуальний тепловий пункт у житловому будинку у Львові. У Сихівському районі Львова, який називають найбільшим спальним мікрорайоном міста, у житлових будинках встановлять понад 400 індивідуальних теплових пунктів (ІТП). Це дозволить… Голос Украины (газета)

Політологи стверджують, що партія Гройсмана може стати сюрпризом на виборах

Рейтинг партії Українська стратегія Гройсмана стрімко наближається до прохідного бар'єру. Рейтинг партії Українська стратегія Гройсмана стрімко наближається до прохідного бар’єру. Про це свідчать останні результати всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією… Центральноукраїнське бюро новин

Українці довіряють Гройсману

"Українська стратегія Гройсмана" крок за кроком піднімається на лідерські позиції. Прем'єрство Володимира Гройсмана більшість пересічних українців асоціюють з позитивними нововведеннями та початком успішних реформ. Цьогорічні позачергові парламентські перегони набирають все більше обертів. Проте… Незалежний громадський портал

На знімку: під час підписання угоди про підтримку місцевого виробника у Львівській ОДА. На знімку: під час підписання угоди про підтримку місцевого виробника у Львівській ОДА. У Львові за сприяння облдержадміністрації та мережі магазинів і ринків провели акцію "Купуй Галицьке! Вироблено на… Голос Украины (газета)

На знімку: під час акції "Без поліетилену" у Львові. У Львові пройшла просвітницька акція "Без поліетилену", учасниками якої стали жителі міста та дев'яти торгових мереж, усього понад 250 магазинів. Торгівельні заклади у такі дні популяризують багаторазову тару, з якою закликають приходити в… Голос Украины (газета)

щодо підвищення ефективності транскордонного співробітництва і залучення коштів міжнародної технічної допомоги Форум прийняв звернення до центральної та регіональної влади, громад, жителів гірських областей України, до усіх, хто прагне змін в Українських Карпатах. "Ми, учасники ІV Форуму місцевого… Голос Украины (газета)

З 17 до 21 липня діятиме табір «Резиденція Соціального Підприємництва». З 17 до 21 липня діятиме табір «Резиденція Соціального Підприємництва». Це інклюзивний освітньо-мотиваційний табір для тих, хто хоче покращити навички підприємництва та комунікацій. Учасниками табору може стати молодь віком 16−20 років з Луганської, Донецької, Харківської, Одеської областей, яка цікавиться громадською... MediaStar

Тим часом заступник міського голови і директор департаменту, які постраждали від псевдоактивістів, досі лікуються. Продовження теми Більш як за два тижні після атак псевдоактивістів на ратушу, львівська поліція почала активніше розслідувати ці інциденти. Нарешті на допит викликали міського голову… Голос Украины (газета)

Міська рада вимагає негайного розслідування цих фактів, а громадськість обурена дикунськими методами політичної боротьби. Псевдоактивісти атакували ратушу На знімках: Геннадій Васьків на лікуванні й в робочому кабінеті. Заступник міського голови Львова Геннадій Васьків і директор департаменту… Голос Украины (газета)

- Чи допоможе стратегія реалізувати потенціал розвитку відновлюваних джерел енергії? Хмельниччина перебуває в процесі формування Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки. Вона стане орієнтиром для розвитку громади, до якої входить понад 1,3 млн людей. Важливий… Gurt.org.ua

У Львівській області експорт товарів зріс майже на 20 відсотків. У Львівській області експорт товарів зріс майже на 20 відсотків. Змінилася і його структура, яку переорієнтовано із сировини на товари з високою доданою вартістю. Як розповів під час звіту на сесії обласної ради перший заступник… Голос Украины (газета)

Під час форуму вперше буде представлено аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії Хмельниччини в розрізі кожного району. Під час форуму вперше буде представлено аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії Хмельниччини в розрізі кожного району. 11 червня у м. Хмельницький відбудеться… Gurt.org.ua

Інвестиції плюс спільні підприємства

В області залучають інвестиції та створюють спільні підприємства з країнами Європейського Союзу. На Львівщині щомісяця відкривають два нові підприємства або виробництва. Для зарубіжних інвесторів створили управління інвестицій ОДА, яке здійснює супровід економічних проектів, а для сприяння… Голос Украины (газета)

наступна(Ctrl →)