• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

охматдит

При цьому чітко позначити пріоритет: дрібний сімейний фермер. Читайте також: Вимоги до сучасних ферм Також він порівняв кредитування фермерів в Україні та Європі. До прийнятого в першому читанні закону про обіг землі абсолютно не закладено ключових елементів класичної земельної реформи для розвитку… Агробізнес сьогодні

Микола Стрижак: "У закон не закладені механізми підтримки та стимулювання сімейного фермерства"

UA розповів голова Асоціації фермерів і приватних землевласників України Микола Стрижак. Раніше голова Асоціації фермерів заявив, що президент Зеленський знаходиться під тиском На що опиратися, аби об'єктивно розібратися в земельному питанні? Про це у своєму інтерв'ю DT.UA розповів голова… Зеркало недели (газета)

Найбільше людей насторожує поспішність влади у прийнятті закону про продаж землі. Крім нього про входження до Загальноукраїнського страйкового комітету "Заради майбутнього" заявили: директор Інституту профспілкового розвитку Михайло Чаплига, голова Київської міської профспілки освітян Олександр… Голос Украины (газета)

Эксперты назвали риски, которые нужно учесть, чтобы не провалить земельную реформу

Крім того, ринок земель може позбавити селян можливості самозабезпечення. Адже дрібні виробники намагатимуться здобути кошти на купівлю земель. Пока советники заверяют гаранта в том, что наша земля будет стоить огромных денег, под ковром готовятся изменения, которые превратят украинцев в самый… Газета "Закон и Бизнес"