• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

поставки

Офіційна гривня істотно зміцнилася

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 9 грудня, на рівні 23,7247 грн/долар , гривня зміцнилася на 15 копійок в порівнянні із попереднім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня зміцнилася по відношенню до основних інвалют

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 6 грудня, на рівні 23,8770 грн/долар , гривня зміцнилася на шість копійок порівняно з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня стабільна

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 5 грудня, на рівні 23,9302 грн/долар , гривня стабільна порівняно з попереднім робочим днем (23,9392… Зеркало недели (газета)

Нацбанк послабив гривню до євро

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 4 грудня, на рівні 23,9392 грн/долар , нацвалюта здорожчала на дві копійки порівняно з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня стабільна

Міжнародний валютний фонд поновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 3 грудня, на рівні 23,9573 грн/долар , гривня зміцнилася ще на дві копійки в порівнянні з попереднім… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: долар опустився нижче 24 гривень

Міжнародний валютний фонд поновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Нацвалюта знову дорожчає. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара у понеділок, 2 грудня, на рівні 23,9722 грн/долар , гривня подорожчала на шість копійок… Зеркало недели (газета)

Инфляция во Франции в ноябре ускорилась, рост потребрасходов в октябре был ниже прогноза

Потребительские цены во Франции, гармонизированные со стандартами Европейского союза, в ноябре выросли на 1,2% по сравнению с тем же месяцем прошлого года, свидетельствуют предварительные данные Национального статистического управления Insee. Потребительские цены во Франции, гармонизированные со… Интерфакс-Украина

Курс НБУ: долар піднявся вище 24 гривень

Міжнародний валютний фонд поновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара у п'ятницю, 29 листопада, на рівні 24,0355 грн/долар , гривня впала в ціні на п'ять копійок в порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня порівняно стабільна

Міжнародний валютний фонд поновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив  офіційний курс гривні до долара  на четвер, 28 листопада, на рівні  23,9843   грн/долар , гривня впала в ціні на 0,16 копійок у порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Здогадаєтесь, котрий з сімох автомобілів стане лауреатом цьогорічної премії? Здогадаєтесь, котрий з сімох автомобілів стане лауреатом цьогорічної премії? Обирати є з чого: до фіналу вийшли автомобілі різних класів, від недорогих компактних хетчбеків до преміальних електрокарів. Котрий з них… 24 канал

Курс НБУ: долар впав нижче 24 гривень вперше з січня 2016

Міжнародний валютний фонд поновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 27 листопада, на рівні 23, 9827 грн/долар , гривня зміцнилася ще на сім копійок у порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня слабко дорожчає до основних іноземних валют

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 25 листопада, на рівні 24,1642 грн/долар , нацвалюта здорожчала на три копійки порівняно з попереднім… Зеркало недели (газета)

«Набагато важливішою для українських експортерів пшениці є інформація, яка надійшла з Алжиру. Погода продовжує вносити свої корективи у світовий пшеничний ринок, цього разу вже в Південній півкулі. Так, аналітики австралійської ABARE вкотре скоротили власний прогноз виробництва пшениці в країні… БлинКом

Баланс недели: новый прогноз Всемирного банка, перезагрузка ассоциации с Евросоюзом и замерзшие города

Всемирный банк улучшил прогноз развития украинской экономики, Кабмин обновил план реализации Соглашения об ассоциации с Евросоюзом, а тысячи жителей Львовской области встретили приход морозов без отопления - таковы главные экономические новости уходящей недели. Всемирный банк улучшил прогноз… УНИАН (ИА)

Курс НБУ: долар і євро трохи подорожчали

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 22 листопада, на рівні 24, 1936 грн/долар , гривня подешевшала на одну копійку у порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: долар і євро трохи подорожчали

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 20 листопада, на рівні 24, 2039 грн/долар , гривня подешевшала на сім копійок порівняно з попереднім… Зеркало недели (газета)

Міністр енергетики спрогнозував ціну на газ у першому кварталі 2020 року

"Тобто, у першому кварталі 2020 року ціна на газ буде меншою, ніж у першому кварталі 2019 року", - повідомив Оржель. Ціна на природний газ для населення в першому кварталі 2020 року буде нижчою, ніж була у першому кварталі 2019 року, пише "Економічна правда". Про це заявив міністр енергетики та… Кіровоград24

Всемирный банк дал прогноз по росту экономики Украины

ЕС поддержит малый бизнес в Украине: выделяет 70 миллионов евро Всемирный банк (ВБ) улучшил прогноз роста ВВП Украины в 2019-м году c 3,4% до 3,6%, сообщила старший экономист ВБ Анастасия Головач. "На 2019 год мы уже не ожидаем никаких сюрпризов и думаем, что ВВП Украины вырастет на 3,6%. Хороший… Телеграф

Курс НБУ: долар і євро продовжують втрачати в ціні

Міжнародний валютний фонд оновив прогноз курсу долара до гривні до кінця 2019 року і на наступні роки. Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 19 листопада, на рівні 24,1371 грн/долар , гривня зміцнилася ще на дев'ять копійок порівняно з… Зеркало недели (газета)

19 листопада один євро коштуватиме 24 гривні 70 копійок. На вівторок, 19 листопада, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Українська гривня додала у вартості щодо головної валюти ЄС і дещо більш відчутно – щодо американської валюти. Згідно з… 24 канал

наступна(Ctrl →)