• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

стратегія

Програма Доступне житло стала працювати в області у 2017 році. І нам не довелося б повертати до бюджету 20 мільйонів гривень, підкреслює Інеса Кірєєва. На Луганщині в 2019 році ніхто не захотів скористатися державною програмою Доступне житло, тож під новий рік доведеться повернути до держбюджету… Урядовий Кур'єр

Малолюбашанській ОТГ поталанило на господаря та досвідчених управлінців

На території ОТГ планується також будівництво ТЕС, - каже Віктор Талащук. На знімку: колектив Малолюбашанської ОТГ з нагоди свята — Дня місцевого самоврядування — побував на виставі в Рівненському обласному драмтеатрі. Малолюбашанській ОТГ, що в Костопільському районі на Рівненщині, в січні буде… Голос Украины (газета)

Тоді наступні чергові місцеві вибори відбудуться за новою системою територіальної організації влади. Про це сказав керівник департаменту Директорату  демократичного врядування Ради Європи Даніель Попеску під час виступу на традиційній зустрічі представників вітчизняної влади з  міжнародним и… Голос Украины (газета)

Фото прес-служби Кам'янської міськради. У Кам'янському, що у Дніпропетровської області, успішно реалізували важливий соціальний проект – урочисто відкрили будинок на 36 квартир для родини переселенців із окупованих населених пунктів Донбасу, повідомила прес-служба міськради. Реконструкція і повне… Голос Украины (газета)

Минулої неділі Вінницький академічний обласний театр ляльок дав святковий ляльковий концерт у своєму новому приміщенні. Усі люблять дарунки, особливо малеча. Подільські діти з цієї осені мають змогу насолоджуватися виставами театру ляльок у глядацькій залі, яка сама нагадує казку. Неймовірними… Урядовий Кур'єр