• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

судноплавство

Кабмін поліпшив прогноз курсу валют на 2020 рік

Оновлений макроекономічний прогноз включає коригування показників за валютним курсом. Оновлений макроекономічний прогноз включає коригування показників за валютним курсом. При цьому прогноз передбачає курс 27 грн/ $ 1 за консервативним сценарієм і 24,8 грн/ $ 1 за оптимістичним сценарієм. Про… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 16 жовтня, на рівні 24, 7857  грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня порівняно стабільна

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 15 жовтня, на рівні 24,53 80  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня в черговий раз подорожчала

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 11 жовтня, на рівні 24,5305  грн/долар, гривня подорожчала на 17… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня стабільна до основних іноземних валют

Нацвалюта не змінилася до долара, до євро здорожчала на дві копійки. Нацвалюта не змінилася до долара, до євро здорожчала на дві копійки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 10 жовтня, на рівні 24,7010 грн/долар, нацвалюта стабільна порівняно з… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову піднялася в ціні

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 9 жовтня, на рівні 24,7070 грн/долар, гривня подорожчала на 16… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову почала дешевшати

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 8 жовтня, на рівні 24,8675 грн/долар, гривня подешевшала на 25… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня розпочала тиждень зі зміцнення

"Коливання курсу гривні - це нормально, тобто, це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України". Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 7 жовтня, на рівні 24,6118 грн/долар, нацвалюта зміцніла на 26… Зеркало недели (газета)

Глава НБУ пояснив коливання курсу нацвалюти

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Коливання курсу гривні – це нормально, тобто це закономірний процес, враховуючи політику гнучкого курсоутворення Національного банку України . Про це заявив голова НБУ Яків Смолій на спільному брифінгу з прем'єр-міністром… Зеркало недели (газета)

Курс НБУ: гривня продовжує дешевшати

Гривня по відношенню до долара знецінилася ще на дві копійки. Гривня по відношенню до долара знецінилася ще на дві копійки. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 4 жовтня, на рівні 24,8771 грн/долар, гривня ослабла на 2 копійки в порівнянні з… Зеркало недели (газета)

Тренд на знецінення гривні зберігається

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 3 жовтня, на рівні 24,8597  грн/долар, гривня ослабла на 30 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,5553 грн/долар у вівторок, 2… Зеркало недели (газета)

Тренд на зміцнення гривні змінився трендом на знецінення

Напередодні курс гривні заслаб вдруге за останні кілька тижнів зміцнення. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 2 жовтня, на рівні 24,5553 грн/долар, нацвалюта заслабла на 36 копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1974 грн/долар у вівторок, 1… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня знову дешевшає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара   на вівторок, 1 жовтня, на рівні 24,1974 грн/долар, гривня подешевшала на одинадцять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,0828 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Водночас компанії стали менше розраховувати на розширення свого штату. Європейська бізнес-асоціація (EBA) закладає у прогнози на наступний рік середній курс долара на рівні 28 гривень за 1 долар Про це повідомила виконавча директорка асоціації Анна Дерев'янко під час представлення дослідження… Еспресо TV

Офіційна гривня знову дорожчає

Курс гривні знову зміцнюється після зниження наприкінці минулого тижня. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 30 вересня, на рівні 24,0828 грн/долар, нацвалюта зміцніла на десять копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1869 грн/долар у… Зеркало недели (газета)

Заробітна плата збільшиться в середньому на 5-20% протягом всього 2020 року, а долар по 28

Дослідження "Прогнози бізнесу" проводиться асоціацією вже четвертий рік поспіль. Зарплати в Україні в 2020 році повинні зрости для 90% працюючих громадян. При цьому розмір надбавки буде варіюватися в межах від 5% до 20%, за умови, що вартість долара в середньому триматиметься на рівні 28 грн. Про… Новини Закарпаття

Курс НБУ: гривня почала дешевшати

Нагадаємо, курс гривні б'є рекорди по зміцненню. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 27 вересня, на рівні 24,1869 грн/долар, гривня знецінилася на шість копійок порівняно з попереднім робочим днем (24,1201 грн/долар у четвер, 26 вересня). Курс євро… Зеркало недели (газета)

100 днів президентства Зеленського для економіки: цибуля, долар і ВВП

Що ж вдалося зробити президенту Зеленському за 100 днів на посаді для покращення економічної ситуації в Україні. 27 серпня президент Зеленський відзначає 100 днів на посаді президента. Короткі підсумки того, що вдалося зробити главі держави в економіці Прихильники президента приписують Зеленському… Еспресо TV

Регулятор не буде утримувати курс на поточних позначках - сходяться в думці експерти. Тому до вересня ми побачимо курс вище 26 гривень за долар. У липні курс долара "обвалився" до позначки у 25 гривень з понад 28 у січні. Українці захвилювалися і зацікавилися, чи не зміцниться гривня ще більше.… 24 канал

Долар по 30 гривень - МВФ дав прогноз

Фонд поліпшив оцінки для гривні на найближчі роки. Фонд поліпшив оцінки для гривні на найближчі роки. Міжнародний валютний фонд (МВФ), до переговорів з яким скоро повернеться Україна, оновив прогноз щодо курсу гривні до долара. Про це йдеться в огляді організації World Economic Outlook.Так, на… Бизнес UA

наступна(Ctrl →)