• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Новини за міткою:

інновація

Офіційна гривня почала тиждень зі слабшання до долара і євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 22 жовтня, на рівні 28,1820 грн/долар, нацвалюта заслабла до долара на 15 копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,0366 грн/долар у п'ятницю,… Зеркало недели (газета)

Україна і МВФ погодили нову кредитну програму майже на 4 млрд доларів

Нова кредитна програма була розроблена в координації з Європейським Союзом і Світовим банком, котрі реалізують власні програми макрофінансової підтримки України. Представники Міжнародного валютного фонду досягли угоди з Україною про нову програму підтримки економічної програми stand-by (SBA) в… Зеркало недели (газета)

Перед вихідними гривня подешевшала до долара і євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 19 жовтня, на рівні 28,0366 грн/долар, гривня знову опустилася до долара на дванадцять копійок порівняно з попереднім робочим днем (27,9168 грн/долар в… Зеркало недели (газета)

Долар і євро знову дешевшають, офіційна гривня зміцнюється

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 18 жовтня, на рівні 27,9168 грн/долар, нацвалюта зміцніла до долара на дві копійки порівняно з попереднім робочим днем (27,9300 грн/долар у середу, 17… Зеркало недели (газета)

Нацвалюта незначно заслабла до долара і євро

Офіційна гривня залишається на позначці нижче за 28 грн/долар. Офіційна гривня залишається на позначці нижче за 28 грн/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 17 жовтня, на рівні 27,9300 грн/долар, нацвалюта заслабла до долара на копійку порівняно… Зеркало недели (газета)

Євростат нарахував кількість жебраків у країнах ЄС

Найменша кількість бідного населення в Чехії, Словенії, Словаччини, Данії, Франції. Євростат порахував кількість бідного населення в ЄС. Згідно з даними відомства, людей, що проживають за межею бідності в 2017 році налічувалося 112,9 млн осіб, або 22,5%. Такі дані оприлюднені у вівторок, 16 жовтня.… Зеркало недели (газета)

Українська наука може перетворитися в офшор з присудження вчених ступенів для плагіаторів з усього світу - професор

UA пише Тетяна Пархоменко, доктор філософських наук, професор. Українська наука може перетворитися в офшор з присудження вчених ступенів для плагіаторів і фальсифікаторів не тільки з ЄС, а й з усього світу, адже скористатися ст. 18 можуть не тільки громадяни України або ЄС, але і громадяни… Зеркало недели (газета)

Новий законопроект обмежує використання державної мови в науці - професор

UA пише Тетяна Пархоменко, доктор філософських наук, професор. Може, це передбачено Угодою про асоціацію між Україною і Європейським Союзом? Оскільки однією із сфер суспільного життя в Україні є наука, то в ній також повинно забезпечуватися повноцінне функціонування української мови та користування… Зеркало недели (газета)

У ЄС закликали Україну переглянути закон про мову

Європарламентарі наполягають на перевірці законопроекту Венеціанською комісією. Європарламентарі наполягають на перевірці законопроекту Венеціанською комісією. У Євросоюзі закликають Україну переглянути законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" у відповідності з… Зеркало недели (газета)

НАН до кінця року надасть остаточний висновок щодо Hyperloop - Омелян

Національна академія наук України надасть остаточний висновок щодо проекту Hyperloop до кінця 2018 року. Національна академія наук України надасть остаточний висновок щодо проекту Hyperloop   до кінця 2018 року. Попередній висновок НАН уже дала і він виявився позитивним. Про це повідомив міністр… Зеркало недели (газета)

Нацбанк зміцнив гривню на дві копійки, курс нижче 28 грн/долар

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Євро подорожчало на 19 копійок. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на п'ятницю, 12 жовтня, на рівні 2 7 , 9845  грн/долар, гривня зміцнилася до долара на дві копійки порівняно з попереднім робочим… Зеркало недели (газета)

Нацбанк зміцнив гривню до 28 грн/долар

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 11 жовтня, на рівні 28,0028 грн/долар, нацвалюта зміцнилася до долара на вісім копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,0814 грн/долар у середу,… Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня залишається стабільною до долара, зміцнюється до євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 10 жовтня, на рівні 28,0814 грн/долар, нацвалюта не змінилася порівняно з попереднім робочим днем (28,0879 грн/долар у вівторок, 9 жовтня). Курс євро… Зеркало недели (газета)

Курс на 9 жовтня: гривня стабільна до долара, зміцнюється до євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 9 жовтня, на рівні 28,0879 грн/долар, нацвалюта не змінилася порівняно з попереднім робочим днем (28,0848 грн/долар у понеділок, 8 жовтня). Курс євро… Зеркало недели (газета)

Порошенко ратифікував угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми". Президент України Петро Порошенко ратифікував угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми . Реалізація документу сприятиме виконанню зобов'язань,… Зеркало недели (газета)

Долар і євро продовжують дешевшати, нацвалюта зміцнюється

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 8 жовтня, на рівні 28,0848 грн/долар, нацвалюта зміцніла на дев'ять копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,1750 грн/долар у п'ятницю, 5… Зеркало недели (газета)

Гривня істотно зміцнилася до долара та євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 5 жовтня, на рівні 28,1750 грн/долар, гривня подорожчала на 14 копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,3200 грн/долар у четвер, 4 жовтня). Курс… Зеркало недели (газета)

Нацбанк послабив офіційну гривню

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 4 жовтня, на рівні 28,3200 грн/долар, нацвалюта заслабла на п'ять копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,2762 грн/долар у середу, 3 жовтня).… Зеркало недели (газета)

Курс на 3 жовтня: нацвалюта дешевшає до долара, зміцнюється до євро

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на середу, 3 жовтня, на рівні 28,2762 грн/долар, нацвалюта заслабла на шість копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,2126 грн/долар у вівторок, 2 жовтня).… Зеркало недели (газета)

Нацбанк зміцнив гривню на п

Український бізнес прогнозує його на рівні 30 гривень/долар. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на вівторок, 2 жовтня, на рівні 28,2126 грн/долар, нацвалюта зміцнилася на п'ять копійок порівняно з попереднім робочим днем (28,2699 грн/долар у понеділок, 1… Зеркало недели (газета)

наступна(Ctrl →)