• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Персона:

Михайло Цимбалюк

У Раді готують закон про зарплати на період обмежень через коронавірус

Сьогодні парламент дійсно консолідувався у боротьбі проти поширення коронавірусної інфекції в Україні. В Податковому кодексі України депутатам пропонують прописати, щоб тимчасово, на період здійснення заходів щодо карантину, звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходи у… Судебно-юридическая газета

Правовий статус спецслужби змінюється із правоохоронного органу спеціального призначення на державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями Правовий статус спецслужби змінюється із правоохоронного органу спеціального призначення на державний орган спеціального призначення з… Голос Украины (газета)

Дискусія навколо закону про працю має бути професійною

Також ми просили ЄС надати аналіз відповідності законопроектів до Директив ЄС і Конвенції МОП. Днями відбулось установче засідання, далі її учасники працюватимуть у тематичних підгрупах. Загалом у парламенті зареєстровано п’ять законопроектів — Трудовий кодекс України (№ 2410, співавтор Наталія… Голос Украины (газета)

Необхідно чітко визначити, що можуть, а що ні колекторські компанії

Також в цілому ухвалено законопроект про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів (№ 0875). Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на… Голос Украины (газета)