• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Персона:

Олександр Ярославський

Для підвищення рівня бідності... немає підстав!

Водночас у 28 країнах Європейського Союзу цей показник дорівнював 32,5%. За менш загрозливим сценарієм кількість бідних людей збільшиться з 27,2 до 43,6%, за більш загрозливим — до 50,8%. Про це йдеться в дослідженні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який спирається на макроекономічній прогноз Кабінету… Голос Украины (газета)

Дещо... про соціальні ініціативи

Довгострокова стратегія(!) розвитку держави базуватиметься на сприянні розвитку сегмента малого та середнього підприємництва. Таке враження, що всі ми вже навіть не глядачі, а учасники великого спектаклю абсурду. І не хочеться брати участі в тому дійстві, а мусиш виконувати свою роль або,… Голос Украины (газета)

До "антиколомойського" законопроєкту подали рекордні понад 16 тисяч правок. Європейська бізнес асоціація закликає Верховну Раду на найближчому засіданні прийняти законопроєкт про неповернення банків екс-власникам. Про це йдеться у прес-релізі організації. "Ми розуміємо ажіотаж щодо законопроєкту… Економічна правда

Таємниця зеленого паркана-3

З листа Київському міському голові Віталію Кличку А все через те, що у 2007 році Київрада... скасувала всі свої рішення з виділення землі ТОВ «Рінко»! Таким бачать забудовники нежитловий будинок з адміністративним приміщенням та кафе-баром з літнім майданчиком. (Продовження. Початок у «ГолосІ… Голос Украины (газета)

Безробітних просять не турбуватися

Цікаво було б побачити чергу охочих переїхати до України айтішників. Як оптимістично й багатообіцяльно все починалося! З’явилося повідомлення в пресі, буцімто, зареєстровані безробітні співвітчизники, які мають бажання започаткувати власний бізнес та мають хист до підприємницької діяльності, а… Голос Украины (газета)

У бюджеті - діра, а кредитам - зелене світло

Україна виконала всі політичні вимоги, які Євросоюз висував до країни для виплати їй другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 500 мільйонів євро». Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, у січні доходи загального фонду державного бюджету становили 42,6 млрд грн і були на 13,8 млрд… Голос Украины (газета)

Про петиції, власну справу... та субсидії

Разом з тим дивує, чому автор петиції переймається лише цінами на продукти! Тим часом Харківська обласна служба зайнятості повідомляє про допомогу безробітним громадянам у започаткуванні власної справи. Важко сказати, наскільки дієвою формою досягнення суспільної мети є петиції, що розміщуються на… Голос Украины (газета)

Вибори на Хмельниччині, або Чому сміється мільярдер Герега

Рейтингова «Слуга народу» виставила проти найвпливовішого політика регіону… артиста «Ліги Сміху» 15 червня один з тіньових кураторів партії Слуга народу у Хмельницькій області поділився з автором цих рядків інсайдерською інформацією щодо кандидатів у народні депутати на мажоритарні округи області.… Главком