• рус
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Сельское хозяйство, безопасность пищевых продуктов

ЄС змінив вимоги до імпорту овочів і фруктів з України

Наразі Держпродспоживслужба очікує на відповідь Європейської Комісії. БлинКом

ЕС изменил требования к импорту овощей и фруктов из Украины

Для импорта Prunus L происхождения из страны или места производства признанных свободными от Tephritidae (non-European) AgroPortal.ua

В Україні вступив в силу новий закон про органічну продукцію

Все це прописано в новому Законі "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції", який у серпні набрав чинності. Зеркало недели (газета)

Молоко в Україні вироблятиметься за новими вимогами

В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока. Высокий вал (газета)

Плантація вінницьких волоських горіхів - від інвестора

На півдні краю з'явилася промислова плантація волоських горіхів загальною площею майже тисяча гектарів. Аграрії разом

Незабаром будуть затверджені нові вимоги до українського меду, націлені на впорядкування внутрішнього ринку продукції бджільництва та розвитку експортного потенціалу галузі.

В Україні набрали чинності нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока вищого ґатунку Еспресо TV

Кабмін затвердив вимоги до банків-учасників спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» та валютно-фінансові умови субфінансування.