• рус
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Европейская неделя предпринимательства

Інтернаціоналізація є надзвичайно важливою як для розвитку окремого підприємства, так країни в цілому. Проте на даний момент українські малі та середні підприємства дуже рідко ведуть зовнішньоекономічну діяльність.

Захід організований Центром підтримки бізнесу м. Вінниці за сприяння Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4 Business Європейського Союзу.

Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для молодих креативних підприємців — Creative Enterprise. Географія програми охоплює понад 15 країн світу.

Це відбулося під час Міжнародного аграрного форуму «AGRORIVNE 2018».

«Бізнес повинен знати: хто, коли і чому прийде його перевіряти. Неефективну систему нагляду, в основі якої лежить безліч зловживань, потрібно зруйнувати», – заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 17 жовтня на форумі Перевірок.Net.

Валерій Майборода розповів про співпрацю із Черкащиною в межах програми компенсації процентних ставок для підприємців. Інфоміст

Экспорт для украинской компании — это ежедневная работа, которая требует тщательной подготовки. Delo.UA собрало советы для предпринимателей, которые хотят выйти на рынок ЕС, от экспертов и консультантов Delo.ua

Як відкрити власний бізнес і витратити якнайменше зусиль на його реєстрацію? Які програми від місцевої влади існують для підтримки підприємництва в Україні? До кого звернутися за фінансуванням?

99% перевірок бізнесу сьогодні фіксують порушення, адже діяльність інспекційних органів спрямована на застосування санкцій. У травні 2018 року Уряд розпочав впровадження ризик-орієнтованого підходу, що змінює правила проведення перевірок. Відтепер інспекційні органи мають фокусуватись на прозорій оцінці суб’єктів господарювання та запобіганні ризикам, а бізнес – знати коли і чому до нього завітає інспектор.

Програма реалізується Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Популярна в IT-індустрії подія “хакатон” тепер в Україні відбувається у сфері соціального бізнесу. Особливий хакатон із соціального підприємництва тривав 29-30 вересня у Львові в Центрі Шептицького і став одним із перших в Україні.

10 жовтня о 10-30 в УНІАН в рамках Європейського тижня підприємництва відбудеться прес-конференція з метою презентації результатів першого року реалізації Програми Німецько-Українського фонду з підтримки малих та середніх підприємств (МСП), що фінансується урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримується ініціативою Європейського Союзу EU4Business. УНИАН (ИА)

Кожну п'ятницю та суботу в період з жовтня по листопад Центр підтримки м. Львів проводить 8-модульний тренінг "Від справи до бізнесу" в Чернівцях за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та ініціативи "EU4Business initiative".

У рамках ініціативи "EU4Business" Центр підтримки бізнесу м. Львів проводить 18-20 жовтня в Буковелі триденний семінар "Надихаюче лідерство".

Двісті сорок соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, стануть учасниками дводенних хакатонів цієї осені. Громадський простір

Зацікавлені в динамічному розвитку і розширенні бізнесу за межами України? Запрошуємо на захід від проекту «Бізнес разом», створеного в рамках комунікаційної кампанії Європейського Союзу в Україні «Прямуємо разом» і бізнес-порталом delo.ua в рамках Європейського тижня підприємництва.

2 жовтня в Києві відбувся форум «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні», де підприємці, урядовці та інвестори обговорили можливості розвитку екоінновацій та перспективи українського «зеленого» експорту низьковуглецевих і дружніх до клімату технологій.

Двісті сорок соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, стануть учасниками дводенних хакатонів цієї осені.