• рос
  • |
  • укр
  •  
  • Login

Ярмарок європейської вищої освіти у Києві


Назва подіїЯрмарок європейської вищої освіти у Києві
Дата проведення16 жовтня 2018, 16:00 – 20:00
Місце проведенняГотель InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська, 2A, Київ
Додаткова інформація

16 жовтня 2018 року у Києві відбудеться найбільша виставка вищої освіти за участю 35 країн з усього світу. Майбутні студенти, їхні батьки, вчені та професіонали зможуть дізнатись більше про навчальні програми та стипендії Європейського Союзу.

Учасники заходу зустрінуться з представниками програми ЄС «Еразмус+» з питань освіти, навчання, молоді та спорту, а також університетів та вищих навчальних закладів з Австрії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Латвії, Польщі, Словаччини, Іспанії та Швеції. Відвідувачі зможуть дізнатися у них про навчальні програми, стипендії, проживання та навчання в Європі.

«Європа  найпопулярніший у світі напрям для здобуття освіти із широким вибором освітніх закладів та програм, що пропонують широко визнані спеціальності. Якщо ви обираєте навчання в ЄС, ви отримуєте високоякісну освітню програму та чудовий досвід під час навчання. Освітній ярмарок ЄС дає можливість встановити прямі зв'язки між ЄС та місцевими університетами, а студентам  дізнатись про можливості навчатися за кордоном, щоб потім використати цей досвід в Україні. Ви також зможете більше дізнатись про можливості «Еразмус+», − сказав посол Хюг Мінгареллі, голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Ярмарок організовує та фінансує Європейський Союз.

Учасники: Представники університетів і бізнес-шкіл Європи, Канади та США

Будь ласка, дивіться повну програму заходу

Вхід вільний

Довідкова інформація: «Еразмус+» − програма Європейського Союзу (ЄС) з питань освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. з бюджетом 14,7 млрд євро. Вона фінансує проекти академічної мобільності та співпраці за участю європейських країн та країн-партнерів з усього світу. Україна приєдналася до «Еразмус +» як країна-партнер у 2014 році. Дізнавайтеся більше у Національному Еразмус+ Офісі в Україні.

Study in Europe – це трирічний проект Генерального директорату Європейської комісії з питань освіти та культури, який почався в січні 2018 року. Проект виконують Асоціація академічного співробітництва, Фонд Архімеда, Британська Рада, Campus France, Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Нідерландська організація з міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти Nuffic. Ярмарки Study in Europe та Європейської вищої освіти у багатьох країнах світу організовують Європейська комісія та представництва Європейського Союзу.

Контакти

За додатковою інформацією щодо ярмарки звертайтеся до Антона Рягузова, anton@begingroup.com

Щодо стипендій «Еразмус+» звертайтеся до Катерини Жданової, office@erasmusplus.org.ua або +38 044 286 66 68, +38 044 332 26 45Анонси